Loading…

​Tubimi i Vuçiqit në Veri nëpërmjet fotografive

  • 09/09/2018 | 17:34

​Tubimi i Vuçiqit në Veri nëpërmjet fotografive

Qindra serbë u mblodhën sot në sheshin “Shumadia” në Mitrovicë për ta pritur presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiq, i cili që nga dje është në një vizitë në Kosovë.

Vuçiq nga sheshi kryesor në veri ka mbajtur një fjalim të gjatë ku ka ftuar serbët për shtrirjen e dorës për pajtim me shqiptarët.

Tubimi i Vuçiqit përmes fotografive:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë