Loading…

​Zidane pranë shkarkimit nga Real Madridi

  • 23/10/2020 | 22:14

​Zidane pranë shkarkimit nga Real Madridi

Ndeshja kundër Barcelonës do të jetë shumë e rëndësishme për Zidanen, dhe në qoftë se rezultati nuk është në favor të tij atëherë ai mund të shkarkohet nga krerët e Real Madridit.


Zinedine Zidane është pranë shkarkimit nga detyra e trajnerit tek “Galaktikët” nëse skuadra e tij nuk sjell rezultate pozitive në dy ndeshjet e ardhshme, raporton “l’Equipe”.

Madridi janë vetëm një pikë larg vendit të parë në La Liga me një ndeshje më pak në duar, por kanë pësuar dy humbje të tmerrshme radhazi kundër Cadiz në ligë dhe Shakhtar Donetsk në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja e radhës është “El Clasico” në Barcelona, ku pas kësaj do të udhëtojnë drejt Borussia Monchengladbach në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë