Loading…

10 filmat gjigant që do të vijnë në vitin 2017 

  • 31/10/2016 | 12:07

10 filmat gjigant që do të vijnë në vitin 2017 

Ashtu edhe siç ishte premtuar, në sferën kinematografike viti 2016 theu rekorde në historinë e filmit me storie origjinale poashtu edhe fiktive.

Vetëm shikimi i listës së filmave të ri na jep emocion, dhe  bëhet edhe më i vështirë selektimi i tyre.

Kjo është lista e 10 filmave favorit për vitin 2017 sipas Cinema Blend:

1: Fifty Shades Darker
1

2: Lego Batman  

2

3: The Wolverine 2 

3

4: Kong: Skull Island

4

5: Beauty & The Beast

5

6: Fast &Furious 8

6

7: Guardians of the Galaxy 2

7

8: Star Wars: Episode VIII

8

9: Toy Story 4

9

10: Wonder Woman

10

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë