Loading…

10 filmat ku aktorët ishin në dashuri, në të vërtetë (Foto)

  • 06/04/2017 | 10:05

10 filmat ku aktorët ishin në dashuri, në të vërtetë (Foto)

Kjo është lista e filmave në të cilët aktorët ishin me të vërtetë në dashuri, thjeshtë nuk kishin nevojë të aktronin!


1. Gigli (Jennifer Lopez dhe Ben Affleck)
10635510-15-1485374993-650-2035404258-1486152141


2. Vicky Christina Barcelona (Javier Bardem dhe Penelope Cruz)
10635960-010_a7a12130_154_opt-696x479-1485375058-650-c86f50d89d-1486152141


3. Cruel Intentions (Reese Witherspoon dhe Ryan Phillippe)
10635860-cruel_int_2012-02-21_v_151527-1485375111-650-2035404258-1486152141


4. The Apartment (Monica Bellucci dhe Vincent Cassel)
10635360-0ox9l-1485375195-650-8a551d48d3-1486152141


5. The Rum Diary (Johnny Depp dhe Amber Heard)
10635160-img-1485375464-650-cec362d5df-1486152141


6. Step Up (Channing Tatum dhe Jenna Dewan)
10635760-6a52ba5d-1c5b-4d99-bc06-686adf933c58-1485375487-650-f3fe2894da-1486152141


7. Days of Thunder (Nicole Kidman dhe Tom Cruise)
10635560-17-1485375628-650-94c2b937d2-1486152141


8. Alfie (Jude Laë dhe Sienna Miller)
10635210-f202a8e587350dbddb776c852d814b053028d5d8-1485375718-650-94c2b937d2-1486152141


9. Mr. & Mrs. Smith (Brad Pitt dhe Angeline Jolie)
10635460-1453388421-317311857-mister-i-missis-smit-kinoxxaru-1-1485375998-650-42e1d58329-1486152141


10. The Amazing- Spider Man (Emma Stone dhe Andrew Garfield)/gazetametro.net
10635910-emma-stone-and-andrew-garfield-spiderman-kiss-i9-1485376049-650-2035404258-1486152141

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë