Loading…

10 fotografitë më qesharake në aeroplan (Foto)

  • 30/12/2016 | 14:00

10 fotografitë më qesharake në aeroplan (Foto)

Nëse ka një vend ku mund të hasni situata të ndryshme, ai është aeroplani. Duke filluar që nga pasagjerët e bezdisshëm e deri te kur një kafshë pellushi zë një karrike të plotë.

Për fat të mirë njerëzit përvojat e tyre i publikojnë online dhe ne kemi zgjedhur ato më qesharaket.

Hidhni një sy listës së 10 fotografive dhe ndoshta ju kujtojmë ndonjë përvojë tuajën të ngjashme në aeroplan./gazetametro.net

2

3

4

5

6

7

8

10

11

13

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë