Loading…
10 gabimet që bëjnë meshkujt me veshjet
  • 06/08/2018 | 22:36

10 gabimet që bëjnë meshkujt me veshjet

Moda e meshkujve është një gjë e ndërlikuar.


Ju mund të mendoni se është mjaft e thjeshtë të visheni me stil, por ka detaje të shumta delikate që duhet të dini për të qenë elegant dhe atraktiv pa e mbingarkuar atë.

Shikoni më poshtë disa këshilla se si të dukeni më mirë.

1. Palosja e mëngëve për të nxjerrë në pah aksesorët tuaj.

2. Zgjedhni për një T-shirt të thjeshtë, veçanërisht nëse do të vishni një xhaketë mbi të, pa stampa.

3. Mëngët e blusave zgjidhini të shkurtra për tju treguar me stil

4. Mos vishni rrip mbi rrip.

5. Hekurosni gjithmonë rrobat.

6. Mos merrni masën e gabuar.

7. Mbërtheni xhaketën

8.Fusni këmishën tek pantalonat.

9. Zgjidhni pantallona serioze pa xhep.

10. Vishni gjithmonë xhaketa me ngjyrë të errët.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë