Loading…

Teknologjia e së ardhmes që do t’ju lë pa fjalë (VIDEO)

  • 17/11/2016 | 11:30

Teknologjia e së ardhmes që do t’ju lë pa fjalë (VIDEO)

Në të ardhmen do të ndodhin 10 gjëra të pabesueshme të cilat do të krijohen nga përparimi i teknologjisë.

E besoni dot se do të dëgjoni atë që do të prekni me dorë? Ose se do të keni veshje që do të ju bëjnë të padukshëm?

Këto do t’i mësoni në videon që do të shihni më poshtë. Teknologjia do të arrijë aq shumë sa të realizojë secilën prej këtyre “zbulimeve” të pabesueshme.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë