Loading…

10 ilusrime të ngrohta për dashuri (Foto)

  • 13/12/2016 | 18:49

10 ilusrime të ngrohta për dashuri (Foto)

Pratchaya Mahapauraya është tepër komike por e sinqertë dhe e ëmbël rreth marrëdhënieve, transmeton gazetametro.net. Kjo bëhet në mënyrë të saktë në fotografitë që shprehin ndjenjat e vërteta dhe emocionet që janë aq të njohur për çdo person me fat e dashuri. Gazeta Metro i shqipëroi keto ilustrime.


Bright Side ka përzgjedh ilustrime të bukura që ju bëjnë juve të jeni pranë të dashurve tuaj duke i përqafuar gjithë ditën./gazetametro.net/

8085010-894710_1708436212775549_4293288916670514894_o-1481534348-650-bc33021fae-1481549387

8085210-12194929_1665045380447966_5316847387985597460_o-1481534703-650-70ef199e13-1481549387

8085360-13220673_1738726336413203_4896101579176166622_o-1481533865-650-69304bbfbc-1481549387

8085410-13585031_1758844194401417_4879784442281514134_o-1481533422-650-40221c50c1-1481549387

8085460-13925504_1770603789892124_225204774300318235_o-1481533696-650-74d847196d-1481549387

8085510-14188162_1787818391503997_3613889971494875726_o-1481534890-650-9a70f510f7-1481549387

8085560-14195291_1789449711340865_7685926345394086979_o-1481533194-650-22e3bbec75-1481549387

8085610-14435073_1798267950459041_4997157876327376372_o-1481532971-650-ef7232fa6c-1481549387

8085660-14589828_1802222960063540_8977291787337883948_o-1481533610-650-5c0a1d95a0-1481549387

8085710-15003383_1822811544671348_9167893214701713474_o-1481532881-650-1703dbc9f8-1481549387

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë