Loading…

10 ilustrimet që tregojnë ndryshimin nga beqar në të martuar

  • 21/12/2016 | 23:26

10 ilustrimet që tregojnë ndryshimin nga beqar në të martuar

Çdo njeri përballët me jetën, në lumturi dhe në vetmi. Disa gjëra na sjellin nostalgji dhe shumë kujtime të lumtura, dhe disa gjëra duhet t’i harrojmë përgjithmonë.

“Bright Side” zgjedhi disa ilustrime qesharake në lidhje me ndryshimet në jetën e një përsoni nga beqar në të martuar.

Më poshtë keni dhjetë ilustrime të përkthyera nga gazetametro.net, të cilat shfaqin disa momente të jetës./gazetametro.net

2332655-41-800-1465309011

2332705-5-4-800-1465309011

2332955-3-8-800-1465309011

2333005-6-4-800-1465309011

2333155-9-4-800-1465309011

2333255-8-4-800-1465309011

2333405-7-4-800-1465309011

2333455-1-5-800-1465309011

2333505-2-6-800-1465309011

2333555-10-4-800-1465309011

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë