Loading…
10 këshilla si duhet të vishen meshkujt
  • 01/11/2018 | 22:13

10 këshilla si duhet të vishen meshkujt

Njëra ndër gjërat më me rëndësi për njerëzit është sigurisht veshja.


Mirëpo jo të gjithë kanë stil të bukur të veshjes ose shije të mirë për rrobat – e disa të tjerë vishen edhe gabimisht, transmeton lajmi.net

Kjo mund të duket si diçka e çuditshme kur thuhet, mirëpo është e vërtetë, njerëzit mund të gabojnë edhe kur vendosin rrobat në trup.

Nëpërmjet një video të ngarkuar në Youtube e cila ka mbledhur plot 12 milionë klikime dhe shumë pëlqime, një djalosh i ri na tregon se ku kemi gabuar me veshjen deri më sot.

Sigurisht, kjo mund t’iu ndihmojë të gjeni rrobat më të përshtatshme për vetën dhe mund t’ua shpjegojë mënyrën si t’i veshni ato.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë