Loading…

10 mënyra të thjeshta për t’i rregulluar flokët (Video)

  • 11/02/2017 | 09:42

10 mënyra të thjeshta për t’i rregulluar flokët (Video)

Prerja e flokëve shpeshherë e sjell një kënaqësi të pashpjegueshme, por rregullimi merr kohë dhe ndonjëherë bëheni nervoz. Kjo për arsye se ndoshta jeni në nxitim apo thjesht komplikoheni.


Kur preni flokët, ndjeheni se koka është më e lehtë, flokët duken më të shëndetshëm dhe keni një pamje të re.

Mirëpo, shumë femra refuzojnë ta bëjnë këtë me frikën se nuk do të kenë mundësi t’i rregullojnë ato dhe të duken bukur.

Por, kjo frikë duhet të mposhtet tani, pasi që ka shumë mënyra për t’i rregulluar flokët e shkurtra, e që i bën ato të duken më të mahnitshme sesa të gjata.

Nuk keni arsye të ndjeheni pishman që i keni prerë flokët, e veçanërisht kur Fabulous Hannah është këtu për të na i treguar dhjetë mënyra se si t’i rregulloni ato.

Këto mënyra janë të lehta, argëtuese dhe të mahnitshme! Shikoni, mësoni dhe nuk do të ndjeheni pishman./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë