Loading…
10 parfumet e meshkujve që çmendin femrat
  • 08/07/2018 | 14:27

10 parfumet e meshkujve që çmendin femrat

Aromat e parfumeve të meshkujve janë padyshim një prej detajeve më seksuale për femrat. Një mashkull i cili ka erë të mirë, tërheq vëmendje, dhe feromonet që ndodhen në parfum bëjnë punën e tyre.


Mes shumëllojshmërisë së parfumeve të cilat ekzistojnë në treg, femrat kanë përzgjedhur 10 aroma të cilave nuk mund t’iu rezistojnë dot.

Ja cilat janë ato të renditura nga vendi i 10 deri te i pari.

10 – 1 million by Paco Rabanne

9 –La Nuit De L’Homme – Yves Saint Laurent

8 – Salvatore Ferragamo – F by Ferragamo Black

7 – Versace Pour Homme – Versace

6 – Bleu De Chanel – Chanel

5 – Thierry Mugler – A*Men Pure Malt

4 – Versace Eros – Versace

3 – Dior Sauvage

2 – Aqua Di Gio Profumo – Giorgio Armani

1- Creed Aventus

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë