Loading…
10 shenjat që tregojnë se ju jeni një person toksik dhe negativ
  • 29/07/2018 | 15:38

10 shenjat që tregojnë se ju jeni një person toksik dhe negativ

1.Je gjithmonë kritikues edhe për gjërat më të vogla

2.Je gjatë gjithë kohës xheloz si për partnerin apo dhe shokun apo shoqen

3.Luan gjithmonë rolin e viktimës

4.Gjithmonë ua hedh fajin të tjerëve për gjërat që të ndodhin dhe ti nuk ke asnjëherë faj, por ke gjithmonë të drejtë

5.Nuk ju intereson se çfarë tjetri ndjen dhe nëse e lëndon me atë çfarë i thua apo jo

6.Flet keq për të gjithë dhe je negativ për çdo gjë dhe për çdo person

7.Përpiqesh gjithmonë që t’i ulësh njerëzit para të tjerëve apo edhe kur je vetëm me dikë

8.Je shumë manipulator

9. Një njeri toksik është edhe shumë kontrollues, pasi ai do të kontrollojë çdo gjë tek partneri apo edhe tek shoqëria

10.Humbet kontrollin dhe nuk e di se çfarë po bën

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë