Loading…
10 vjeçari që dhuron shfaqje me traktorin e tij
  • 19/02/2019 | 17:05

10 vjeçari që dhuron shfaqje me traktorin e tij

Ratanjith Patil është një 10 vjeçar indian, i cili me trikat e tij që bën me traktor po mbledhë pas vetes shumë persona për të pare shfaqjet e tij me traktor, trasnmeton Gazeta Metro.


Atij i pëlqen të luaj dhe të dhuroj shfaqje me traktor, dhe se brohoritmat e të pranishmëve i japin akoma më shumë vullnet dhe gjithashtu emocion për të përdorur traktorin e tij.

Për më shumë shihni videon më poshtë:

/gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë