Loading…

10 vjeçari që i bën diss Feros: Ai nuk është baba veç i ka pi hapat

  • 04/05/2021 | 17:56

10 vjeçari që i bën diss Feros: Ai nuk është baba veç i ka pi hapat

Një 10 vjeçar është bërë sensacion në rrjetet sociale, falë zërit të tij.


Ai po bën diss-e dedikuar reperëve.

Në një intervistë në ATV ai veçoi Fero-n, duke thënë se nuk është baba.

“Fero nuk është baba, veç i ka pi hapat” tha ai.

Ai tha se me reper të fortë duhet me u kap.

“Fero është i mirë për hip-hop, duket mu kap dikun, gjeth me t’fort duhet mu kap” tha ndër të tjerash vogëlushi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë