Loading…

10 vjet pas përfundimit të ‘Familjes Moderne’: Kështu duken sot disa nga aktorët

  • 10/04/2021 | 12:37

10 vjet pas përfundimit të ‘Familjes Moderne’: Kështu duken sot disa nga aktorët

“Familja Moderne”, ka qenë seriali i preferuar i kosovarëve për vite me radhë. Çdo të diele, aktorët e këtij seriali i kanë bërë të qeshin shikuesit me diskutimet dhe veprimet që kanë bërë.


Pjesë e këtij seriali kanë qenë: e ndjera Leze Qena, Dibran Tahiri, Myrvete Kurtishi, Luan Jaha, Xhejlane Godanci, Armond Morina, Nëntor Fetiu, Yllka Gashi, Vlora Merovci, Ilir Prapashtica, Kushtrim Hoxha, Ernest Malazogu, Gresa Pallaska, i ndjeri Ahmet Spahiu, Blerta Syla, Lulzim Guhelli, Fatos Berisha dhe Lekë Berisha.

Shumica prej tyre, shoqërinë nga seriali e vazhdojnë edhe sot e kësaj dite.

Madje, vitin e kaluar ishin mbledhur dhe kishin darkuar bashkë, derisa kishin ndarë edhe një fotografi nga ky takim.

Por, si duken sot aktorët e këtij seriali dhe a kanë ndryshuar shumë në pamje?

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë