Loading…

10 yjet e showbiz’it që kanë shokuar pa grim

  • 22/12/2016 | 21:47

10 yjet e showbiz’it që kanë shokuar pa grim

Në fakt është bërë trend tashmë që bukuroshet e ekranit të shkojnë në eventet e rëndësishme me ose pa grim.


Ky është një ndryshim drastik, pasi jemi mësuar t’i shohim ato të lyera deri në atë pikë sa ndonjëherë nuk njihen fare. Kjo sepse duhet të jesh shumë karakter i fortë për të hedhur poshtë stereotipet e kulturës tonë. Megjithatë, këto femra kanë treguar se duken bukur edhe pa u grimuar.

Jennifer Lawrence

 1

Heidi Klum

 2

Tilda Swinton

 3

Alicia Keys

 4

Natalia Vodianova

 5

Jennifer Garner

 6

Gisele Bunchen

 7

Amanda Seyfried

 8

Kate Winslet

 9

Naomi Watts

 10

Rekomandime
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë