Loading…

11 filmat më të mirë romantik (Foto)

  • 16/03/2017 | 14:06

11 filmat më të mirë romantik (Foto)

Asgjë nuk krahasohet me skenën e një filmi në të cilën shihet një puthje në shi, apo jo?! Jeta reale për fat të keq nuk është dhe aq e kënaqshme shumicën e rasteve, për këtë arsye kemi bërë një listë të filmave romantik të cilët mund ti shikoni me të dashurin/dashurën tuaj:


1. Amelie
amelie

2. The Notebook
thenotebook

3. Ghost
ghost

4. Titanic
titanic

5. The Bridges of Madison County
thebridges

6. Up
up

7. The Artist
theartist

8. Chocolat
chocolat

9. Breakfast at Tiffany’s
breakfast

10. Casablanca
casablanca

11. Shakespeare in Love
maxresdefault

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë