Loading…

11 Fotografi që shpalosin thellësinë e frikshme (Foto)

  • 11/12/2016 | 14:18

11 Fotografi që shpalosin thellësinë  e frikshme (Foto)

Para se të vendosni të shkoni për not, ju ftojmë që të shikoni disa fotografi që do ju bëjnë të mendoni dy herë për atë ide.

Këtu të fotografuara janë 11 gjëra të rrezikshme të cilat mund ti takoni në thellësinë e ujërave. /gazetametro.net

notimi-1

Kjo fotografi pasqyron thellësinë ujore dhe duket sikur një rrugë për në humnerë

notimi-2

Mund ta merrni me mend se sa shumë do të lëndonte një kafshim nga kjo krijesë detare

notimi-3

Një Anakondë në fund të oqeanit duket mjaft frikësuese

notimi-4

Edhe pse nuk është e sigurtë se çka është kjo gjë, urojmë që asnjëherë të mos hasni një të tillë

notimi-5

Edhe kjo është një shkrepje e vërtetë e aparatit, nuk ka asnjë mashtrim apo montazh

notimi-6

Padyshim që kombinimi i gjarpërit me ujin është në listën e gjërave më të rrezikshme që mund të takoni

notimi-7

Edhe një pamje më shumë që pasqyron një takim që rrezikon jetën tuaj

notimi-8

Fotografia më lart të mbjellë frikën në palcë

notimi-9

Një oktopus që këtu duket paksa miqësor në takimin e tij me zhytësin

notimi-10

Gjithashtu, një pamje të tillë urojmë të mos e shohim apo përjetojmë asnjëherë

notimi-11

Gjallesa më e rëndë që toka mbanë është balena e kaltër. Ju mund të shihni në këtë fotografi se sa e rrezikshme mund të jetë ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë