Loading…
11 mënyra të thjeshta për tu dukur zonjë |FOTO
  • 30/06/2018 | 12:33

11 mënyra të thjeshta për tu dukur zonjë |FOTO

Sjelljet e mira kurrë nuk dalin nga stili.


Nëse doni të merreni seriozisht, duhet të dini se ka gjwra që mund të shkatërrojnë imazhin tuaj, atë të një gruaje të vërtetë.

Më poshtë keni një listë të gabimeve tipike nga Bright Side që një zonjë e vërtetë nuk do t’i bënte kurrë, trnasmeton gazetametro.net

Mbaji mend, dhe gjithmonë do të bësh përshtypje të mirë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë