Loading…

12 dizajnet urbane që duhet t’i ketë çdo qytet (Foto)

  • 30/12/2016 | 16:11

12 dizajnet urbane që duhet t’i ketë çdo qytet (Foto)

Kur arkitektët bëjnë një hapësirë publike më të rehatshme, të dobishme, kur arkitektët janë në shërbimin e njerëzve kjo gjë të çon në rezultate fantastike, transmeton gazetametro.net. Ne shpresojmë se ata kurrë nuk do të dalën jashtë ideve, dhe do të vazhdojnë të bëjnë botën një vend më të mrekullueshëm për të jetuar.


Bright Side ka grumbulluar 12 shembuj të arkitektëve urban, këto duhet të bëhen në çdo qytet./ gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë