Loading…

12 filma që ju mbajnë të përqëndruar deri në fund (Foto)

  • 12/01/2017 | 13:08

12 filma që ju mbajnë të përqëndruar deri në fund (Foto)

Nganjëherë ne duam të shohim filma që na mbajnë të përqëndruar deri në fund. Një film që do të na bëjë të harrojmë çdo gjë tjetër rreth nesh, dhe t’i shtrëngojmë grushtat, të mbështetemi fort për karrige dhe të kemi tërë vëmedjen aty, pa i larguar asnjë minut sytë nga ai.


Gazetametro.net ka përzgjedhur 12 filma që ju bëjnë ta provoni këtë ndjesi:

7442610-17-0-1478098925-1478098929-650-6093a9a2d9-1-1478502969Perfetti Sconosciuti (Perfect Strangers), 2015

7442160-the-call-leg-nicht-auf-1478095015-650-c0a2a6fce3-1478502969The Call, 2013

7442210-seven-psychopaths-sam-rockwell-colin-farrell-christopher-walken-1477981134-650-c02ed7c386-1478502969Seven Psychopaths, 2012

7442660-16-0-1478098861-1478098867-650-af6c015ad9-1-1478502969Das Leben der Anderen (The Lives of Others), 2006

7442710-____-1478093167-650-496e049a41-1478502969Red Eye, 2005

7442510-19-0-1478099140-1478099145-650-cd3a5841aa-1-1478502969Burning Bright, 2010

7442360-inside-man-1477997705-650-56ce0ef57b-1478502969Inside Man, 2006

7442410-misery-013-1478088920-650-aa08536b91-1478502969Misery, 1990

7442460-344412-1477981770-650-bc6263ebf0-1478502969Trash, 2014

7442560-18-0-1478099014-1478099043-650-bc540c2e09-1-1478502969Apocalypto, 2006

7442260-43291494-1478092513-650-807f3f2604-1478502969Enough, 2002

7442310-ac75dd4cc030590a5d0b1e672215845e-1477988232-650-3c0e73a8e9-1478502969The Thirteenth Tale, 2013

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë