Loading…

12 ilustrime prekëse që tregojnë se bota jonë ka shkuar pak tepër larg

  • 01/04/2019 | 10:11

12 ilustrime prekëse që tregojnë se bota jonë ka shkuar pak tepër larg

Bota jonë nuk është perfekte dhe ka shumë gjëra të cilat duhet ndryshuar. Në sigurisht do të fillojmë nga vetja, sepse të kuptuarit e problemeve tona është hapi i parë drejt zgjidhjes së tyre, transmeton Gazeta Metro.

Bright Side sjell ilustrime, të cilat e zbulojnë ashpërsinë e botës moderne, duke besuar se secili prej nesh është i zoti të bëjë jetën tonë më të mirë.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

/gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë