Loading…

12 raste kur e keqja që i planifikon tjetrit të kthehet ty (Video)

  • 29/12/2016 | 13:27

12 raste kur e keqja që i planifikon tjetrit të kthehet ty (Video)

Të gjithë kemi mundur të jemi dëshmitarë ose ta përjetojmë edhe vet se një të keqe që kemi dashur të ja bëjmë dikujt, nga ajo ta pësojmë për vete, shkruan gazetametro.net.


Për të gjithë ata që nuk besojnë në shprehjen “çfarë mbjell edhe korr”, le ti shikojnë imazhet e mëposhtme dhe të paktën do të mendohen më gjatë para se ta thonë se kjo nuk qëndron.

Pasi t’i shikoni këto imazhe të përzgjedhura nga gazetametro.net, nuk do të mund të thoni se nuk ka diçka të fuqishme mbi ne. /gazetametro.net

1.Pa asnjë arsye. E mori atë që e meritoi

2.Duhet ja din hallin vetës 

3.Goditje në vendin e duhur

4.Leksion jetësor

5.Shpresoj që një ditë të jem me fat sa djali ulun në karrige

6.Nuk është e ndershme të sulmosh nga mbrapa

7.Kjo është e qartë. Zvarraniku dhe luani mbret

8.Nuk thuhet kot, “më mirë vonë se kurrë”

9.Kjo është e fuqishme

10.Çmim i merituar

11.Ta bëjmë edhe një herë

12.Pyes vetën se çfarë ndodhi më pas

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë