Loading…

12 ushqimet që nuk ju bëjnë të shtoni peshë (Foto)

  • 12/03/2017 | 20:06

12 ushqimet që nuk ju bëjnë të shtoni peshë (Foto)

Edhe nëse jeni shumë të dhënë pas vijës së trupit, të përkryer, janë ende disa limite tek disha ushqime. Disa janë të pasura me fibra dhe në anën tjetër kanë shumë pak kalori, ushime këto të cilat nuk do të ju bëjnë të shtoni peshë të tepërt.


1. Kokoshka
popcorn

2. Patëllxhan i zi
eggplant

3. Portokalli
orange

4. Grejfruti
grapefruit21

5. Shalqiri
watermelon-fb

6. Trangulli
cucumbers

7. Vezët
eggs

8. Ananasi
71442946288pineapple

9. Molla
apple-fruit-free-png-image

10. Kumbulla
plums-1

11. Brokoli
broccoli

12. Lakra
cabbage

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë