Loading…

13 filmat për gratë që nuk u intereson Shën Valentini (Foto)

  • 14/02/2017 | 17:14

13 filmat për gratë që nuk u intereson Shën Valentini (Foto)

Dita e shën valentinit, nuk i duket të gjithë njerëzve dhe aq interesante. Përkatësisht, disa grave nuk u duket interesant kjo festë, për këtë arsye kemi bërë një listë të filmave të cilët mund t’i shikoni këtë ditë feste. Këta filma kryesisht kanë të bëjnë me karaktere të forta të grave:


1. The Dressmaker
uueur

2. Room
11641910-1486584050-650-030b4da009-1487060118

3. Still Alice
11642960-1486586296-650-dc822de709-1487060118

4. Testament of Youth
11642460-1486627729-650-32e9147584-1487060118

5. The Help
11642760-1486632283-650-795627eb1c-1487060118

6. Atonement
11642410-1486625873-650-37d0ced85f-1487060118

7. Woman in Gold
11642160-1486589634-650-40f1fbe8d9-1487060118

8. The Young Victoria
11642210-1486623957-650-604c648229-1487060118

9. Wild
11642260-1486624317-650-eb3cb4a2a1-1487060118

10. Notes on a Scandal
11642360-1486625322-650-5bffeb8eb6-1487060118

11. Agora
11642510-1486628676-650-6069a66848-1487060118

12. Secretariat
11642710-1486631318-650-21042d45f6-1487060118

13. Frances Ha
11642860-1486637207-650-636119ebb1-1487060118

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë