Loading…
13 fotografitë që janë plot me emocione
  • 02/02/2018 | 18:29

13 fotografitë që janë plot me emocione

Ka fotografi që nuk mund të fshihen dhe duhet të postohen në rrjetet sociale pa asnjë hezitim.


Por ka edhe fotografi që na bëjnë të qeshim ose të qajmë. Ata qëndrojnë në kujtesën tonë dhe ndonjëherë edhe ndryshojnë perceptimin tonë mbi botën.

Shihni fotografitë të mahnitshme nga përdoruesit e internetit që arrijnë në thellësitë e shpirtrave tanë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë