Loading…

14 fotografi ku realiteti është më i mirë se imagjinata (Foto)

  • 27/12/2016 | 11:33

14 fotografi ku realiteti është më i mirë se imagjinata (Foto)

Disa fotografi mjat intereasnte dëshmojnë se realitieti shpesh herë mund të jetë më i mirë sesa që mund të paraqitet me montimin e fotografive.

Shikoni këto fotografi mbresëlënëse që nuk kanë asnjë ndëryrje nga jashtë. /gazetametro.net


photo-1

                                         Ky peshkatar është mjaft me fat që ka arritur të kapë peshkun e artë

photo-2

                                                                               Rruga e trenit pas tërmetit në Zelandë të Re

photo-3

    As kjo fotografi nuk është e montuar. Ky është rezultati kur shtylla elekrike digjet, por nuk digjet e tëra

photo-4

                                                        Kjo kafshë është një kombinim në mes të zebrës dhe kalit

photo-5

                                                                                                                              Paradë

photo-6

                                    Ky akuarium është pjesë e një rrjeti të ashensorëve dhe ka brenda rreth 1,500 peshq

photo-7

                                           Një lule ka qelur në mes të pluhurit dhe hirit të mbetur nga vullkani

photo-8

                                                        Sistemi kullues i këtij rezervari të ujit duket mjaft mahnitës

photo-9

                                                                                     Një qen qëndron mbi liqenin e ngrirë

photo-11

                                                                                  Një fantazmë e akullt e veturës Jeep

photo-12

                                                                                                 Festivali i erës në Australi

photo-13

                                                                                                  Lulishte e ujit në Egjipt

photo-14

                                                                              Hotel në formë të anijes në Korenë jugore

photo-15

                                                                        Plazhi i xhamave në Kaliforni

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë