Loading…

14 këshilla që do t’iu ndihmojnë të dukeni e përsosur në foto

  • 29/11/2016 | 22:16

14 këshilla që do t’iu ndihmojnë të dukeni e përsosur në foto

Disa njerëz nuk kanë dëshirë të dalin në foto, duke menduar se ata nuk dalin bukur, apo sduken mirë.

Trupi i njeriut është si një instrument, ne kemi duart për të kapur diçka, këmbët për të ecur, dhe sy për të parë. Kjo është ajo që e bën një dallim. Ne mund të fshehin çdo gjë tjetër nën rrobat apo make-up, transmeton gazetametro.net

Ne të gjithë mund të shkëlqejë si një yll. Të gjitha çfarë ju duhet është për t’i mësuar ca paraqitje bazë. Provoni dhe ju me siguri do të ketë sukses./ gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë