Loading…

14 vjeçarja nga Gjakova që u dhunua nga fqinji ishte e fejuar: Flasin familjarët dhe partneri i saj

  • 02/11/2019 | 20:31

14 vjeçarja nga Gjakova që u dhunua nga fqinji ishte e fejuar: Flasin familjarët dhe partneri i saj

Kaloi një natë e tek të nesërmen prindërit e kuptuan se ku e kanë të bijën 14 vjeçare, ajo dyshohet se u dhunua nga fqinji i saj. Familjarët thotë se viktima po detyrohet të pranojë se një gjë të tillë e bëri me dëshirë, ndërsa i fejuari qëndroi me të deri atë natë, transmeton Gazeta Metro.


Një familje nga Gjakova, po dyshon se e mitura është rrëmbyer nga një fqinj i tyre 19 vjeçar, e më pas është abuzuar seksualisht.

“Vajzën e kanë detyru me thanë se e ka bo me dëshirë. Më kanë qitë problem me familjen e të fejuarit”, ka thënë familjari i viktimës.

Ndërsa, i fejuari thotë se u shokua nga kjo gjë që i ndodhi.

“Shumë mirë kemi kalu. Nuk kemi pas probleme mes veti, kemi dal. Natën e fundit kur e kam marrë, e kam pru apet, mas një kohe më thirri baba i vet tha mos e ke marrë ti”, thotë i fejuari i saj.

Policia ka arrestuar të dyshuarin, teksa thonë se ka shenja të dhunës./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë