Loading…

15 aksidente, mbi 700 gjoba

  • 10/11/2016 | 16:07

15 aksidente, mbi 700 gjoba

Nga raporti i fundit i policisë, është bërë e ditur se dje kanë ndodhur gjithsej 57 aksidente, ku 15 prej tyre përfunduan me persona të lënduar.

Ndërkohë që 42 përfunduan pa lëndime të personave të përfshirë në aksidente.

Edhe dje tiketat e shqiptuara në trafik nga policia e kanë kaluar shifrën 700.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë