Loading…

15 reklama brilante, që duhet t’i shihni dy herë

  • 25/11/2016 | 20:54

15 reklama brilante, që duhet t’i shihni dy herë

Ne besojmë se çelësi i suksesit në reklamat është një qasje e pazakontë, krijuese. Ideja duhet të jetë e thjeshtë dhe depërtuese, transmeton gazetametro.net. Kur ju shikoni reklama të tilla, ju keni nevojë për ndonjë shpjegim apo çdo informacion shtesë. E vetmja gjë që ju duhe menduar është, “unë duhet të mendojë këtë dy herë!”

Bright Side ka mbledhur 15 reklama të shquara dhe të fuqishme që do ju bëjn me reagime të dyfishta. Shihni fotografitë./ gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë