Loading…

16 çiftet që dëshmojnë se dashuria mund të zgjasë një jetë

  • 14/11/2016 | 20:55

16 çiftet që dëshmojnë se dashuria mund të zgjasë një jetë

Martesat e gjata janë të rralla në mesin e të famshmëve, por ka prej atyre që u ka zgjatur edhe më shumë se 20 vjet.

“Bright Side” ka përmbledhur në një shkrim 16 qifte që vërtetojnë se dashuria e tyre nuk është shuar për shumë vite, transmeton gazetametro.net.

Adriano Celentano dhe Claudia Mori

51 vjet së bashku

Keith Richards dhe Patti Hansen

37 vjet së bashku

43 vjet së bashku

 

Ozzy Osbourne and Sharon Osbourne

37 vjet së bashku

Samuel L. Jackson dhe LaTanya Richardson

36 vjet së bashku

34 vjet së bashku

Jaime Lee Curtis dhe Christopher Guest

32 vjet së bashku

28 vjet së bashku

27 vjet së bashku

21 vjet së bashku

21 vjet së bashku

19 vjet së bashku

18 vjet së bashku

17 vjet së bashku

14 vjet së bashku

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë