Loading…

16 foto të yjeve para dhe pas Photoshop-it

  • 13/11/2016 | 21:20

16 foto të yjeve para dhe pas Photoshop-it

Photoshop është me të vërtetë i aftë për mrekulli. Duke parë fotot e mëposhtme, do të thoni: nuk besoj se çdo gjë që shohim në kopertinat e revistave është aq e mirë, për të pranuar si bukuri natyrore, shkruan gazetametro.net.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë