Loading…

17 vende më sureale në botë (Foto)

  • 05/11/2016 | 15:14

17 vende më sureale në botë (Foto)

Janë shtatë mrekulli natyrale në botë, dhe secila duke filluar nga Grand Canyon e deri te Everest janë spektakulare.

Por këto vende më pak të njohura janë po aq fantastike.

‘This is insider’ ka zgjedhur 17 peisazhet në botë, që vështirë të besohen se janë reale, por janë.

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë