Loading…

18 truke për rrobat që do ju kursejnë paratë

  • 23/11/2016 | 23:46

18 truke për rrobat që do ju kursejnë paratë

Kemi pas shumë situata të bezdisshme ku kemi hedhur  xhinset tona të preferuara për shkak të diçkaje të vogël që mund ta menjanonim, apo këpucë të preferuar. Por në të vërtetë ju mund të gjeni një mënyrë për të kthyer pothuajse çdo send të veshjeve nga shkëlqimin që kanë pas, transmeton gazetametro.net.

Bright Side ka provuar këtë për ju, ne kemi vënë së bashku nga koleksionet më të mira për rrobat tuaja. Secila merr pothuajse shumë pak kohë./gazetametro.net

.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë