Loading…

19 macet e famshme

  • 21/11/2016 | 22:09

19 macet e famshme

Ne në anën e ndritshme janë absolutisht të bindur se macet janë një burim i pafund i kënaqësisë. Ato sjellin dashuri, gëzim dhe të qeshura në shtëpinë tuaj dhe të mbushin me gëzim, deri edhe në ditë të zymta jete,transmeton gazetametro.net.

Sot, ne kemi mbledhur 19 fotografitë e maceve që i kanë gëzuar pronarët, duke gjykuar nga komentet e tyre, janë habitur nga shprehjet e fytyrës së maceve poashtu dhe nga sjelljet./ gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë