Loading…

2 të lënduar nga fishekzjarret në Gjakovë

  • 01/01/2017 | 01:57

2 të lënduar nga fishekzjarret në Gjakovë

2 persona raportohet të jenë lënduar në kohën kur po hidheshin fishekzjarre në kremtim të ndërrimit të viteve.


Siç njofton gazetari i Gazetës Metro nga Gjakova, atje janë lënduar edhe dy persona në aksident. Njëri nga ta ka pësuar frakturë të hundës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë