Loading…

2 vjeçari mahnitë publikun me vallëzimin e tij

  • 18/04/2017 | 18:11

2 vjeçari mahnitë publikun me vallëzimin e tij

Nuk ka asgjë më të këndshme që të shohësh një fëmijë se si e shpreh gëzimin e tij përmes vallëzimit.


Nuk janë të rralla rastet kur kemi parë fëmijë kaq të talentuar, me kaq shumë energji duke shfaqur në mënyrën më të mirë ato që dijnë të bëjnë.  Një i tillë fëmijë që kërcen aq bukur, duke mahnitur publikun me stilin e tij është edhe William, një spanjoll i cili falë kësaj që di ta bëj kaq mirë edhe e siguron të ardhmen e tij, transmeton Gazeta Metro

William është vetëm dy vjeç dhe vodhi vëmendjen në festivalin “Rascal Flatts” duke kërcyer “Paso Doble”. Vallëzimi i tij ishte aq profesionale saqë habiti shumë të ftuarit aty.

https://www.youtube.com/watch?v=4wt824D1Bqg

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë