Loading…

2 vjeçari Rion Gashi vuan nga leukemia, ka nevojë për ndihmë

  • 25/09/2020 | 19:02

2 vjeçari Rion Gashi vuan nga leukemia, ka nevojë për ndihmë

Rion Gashi, vuan nga Leukimia Akute Lymphoblastic. Dyvjeçari ka nevojë urgjente për shërim në Turqi.


Trajtimi i vogëlushit kushton 110 mijë euro, prej të cilave 30 mijë janë siguruar nga Qeveria e Kosovës. Shumë është e lartë dhe familja nuk ka mundësi ta sigurojë këtë shumë.

Njerëz të vullnetit të mirë ndihmën tuaj mund ta jepni në llogarinë bankare në emër të Zahide Gashi:

NLB IBAN: 17-01-01 8602 1444.65

SWIFT CODE: NLPR XK PR.

Apo duke kontaktuar edhe familjarët në numrin e telefonit: 049 118 968.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë