Loading…

20.000 rosa që kalojnë rrugën në zebra (Video)

  • 15/11/2016 | 20:15

20.000 rosa që kalojnë rrugën në zebra (Video)

Një ngjarje shumë interesante ka mahnitur qytetarët në një rrugë të Kinës, ku 20.00 rosa kanë ndërprerë qarkullimin e automjeteve duke kaluar me të drejtë nëpër zebra, transmeton gazetametro.net.

Një video të postuar në internet sjellë këtë moment shumë interesant për të kalimtarët e rastit atje. Brenda dy minutave ato kanë kaluar rrugën duke e ndërprerë çdo lëvizje tjetër andej. Ato ecnin aq shpejtë saqë i pamundësuan një gruaje të fotografonte me telefonin e saj.

“Si është e mundur që një rosë mund të kalojë një rrugë më shpejt  sesa kjo grua të shkrepë një fotografi”, komentoi një shikues aty.

Ndërsa një tjetër me humor tha: “Ato nuk janë rosa, kjo turmë është Ushtria e Koresë së Veriut”. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë