Loading…

20 filmat që çdo grua duhet t’i shikojë (Foto)

  • 10/04/2017 | 17:38

20 filmat që çdo grua duhet t’i shikojë (Foto)

Disa filma ju bëjnë të mendoni për një kohë të gjatë. Të tjerët, vetëm i shikoni një herë dhe thjeshtë i harroni. Ka filma të cilët janë të vlerësuar lartë. Këta janë filmat që çdo grua duhet t’i shikojë/gazetametro.net


1. La Vie en Rose
edithp

2. G.I. Jane
gijane

3. Mona Lisa Smile
monalisasmile

4. Million Dollar Baby
mdb

5. The Devil Wears Prada
dvp

6. Revolutionary Road
rr

7. The Queen
queen

8. Erin Brokovich
eb

9. Frida
frida

10. Eat Pray Love
epl

11. Elizabeth: The Golden Age
elizabeth

12. Where the Heart is
wwh

13. The Messenger: The Story of Joan of Arc
joan

14. Head in the Clouds
hc

15. Elegy
41055-09-650-a542d8629a-1484634199

16. Amelie
41205-165-650-a542d8629a-1484634199

17. My Week with Marilyn
41155-1399403009_1345038597_my-week-with-marilyn1-600x300-650-a542d8629a-1484634199

18. Evita
evita

19. Gia
gia

20. Coco Before Chanel
41305-2295_5-650-a542d8629a-1484634199

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë