Loading…

20 fotografë që rrezikuan për një shkrepje

  • 18/11/2016 | 13:52

20 fotografë që rrezikuan për një shkrepje

Kur ndonjë gjë interesante, e tmerrshme, ose e bukur ndodh diku nëpër botë, ju mund të vendosni bast se një fotograf është aty për të shkrepur fotografi.

Shumicën prej tyre nuk mund t’i ndalojë asgjë për të bërë shkrepje të pabesueshme, transmeton gazetametro.net.

Këtu po ua paraqesim 20 fotografë të cilët kanë arritur qëllimet e tyre, në mënyra që zor t’i kap mendja.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë