Loading…
20 sandalet trend të këtij viti që i përkasin stilit të vjetër
  • 03/03/2018 | 18:38

20 sandalet trend të këtij viti që i përkasin stilit të vjetër

 

Nëse je tipi i personit i cili preferon të shkojë zbathur se sa të veshi këpucë, atëherë ky lajmë është pikërisht për ju.


Sipas mediave ndërkombëtare të modës këto modele sandalesh do mbizotërojnë përgjatë pranverës dhe verës 2018.

Sandalet e modelit “Slingbacks” siç njihen ndryshe janë një ndër modelet që shumë prej gjyshet tona i preferojnë.

Megjithatë këtë vite moda ka bërë bashkë të gjithë femrat bashkë pa marrë parasysh moshën.

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë