Loading…

20 shpikje të mrekullueshme për njerëzimin

  • 14/11/2016 | 18:21

20 shpikje të mrekullueshme për njerëzimin

Ndonjëherë, idetë më të pazakonta mund të prodhojnë disa nga zgjidhjet më të mira për problemet e përditshme. Çdo ditë, ka njerëz krijues nga të cilët vijnë me dizajne të reja të cilat e bëjnë jetën tonë pak më të lehtë, shkruan gazetametro.net.

Këtu janë 20 shpikje të mrekullueshme të cilat janë thjeshtë madhështore në thjeshtësinë e tyre dhe aftësinë për të zgjidhur këto probleme të bezdisshme./gazetametro.net

 

Ky koleksion i kontejnerëve për erëza dhe vaj gatimi

 

Prerës në formë tape për ananas

 

Leckë për pastrimin e vendeve të vështira

USB i cili ju tregon se sa hapësirë ju kanë mbetur

Thikë me dy tehe për pica

Papuçe me dritë

Biçikletë e cila është edhe një karrocë

Tabaka për ngrënie

Gotë e cila poashtu mbledh derdhjen

Mbajtëse për lule që nuk bie

Ulëse në publik e cila është gjithmonë e thatë

Mbushes telefoni me mundësi për vendosjen e pijës

Furçë flokësh me mundesi pastrimi më të lehtë

Bateri e cila mund të përdoret si USB

Tavolinë lëvizëse për ngrënje

Vend prerje me peshore

 

Kuti me matës kohe

Tastiera për smartphone tuaj

Kelluese uji me bisht

Qiri që mund të përdoret vazhdimisht

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë