Loading…

2022’shi fillon me derbin Arsenal-City, ja formacionet

  • 01/01/2022 | 12:43

2022’shi fillon me derbin Arsenal-City, ja formacionet

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Manchester City, e cila do të jetë ndeshja e parë në Premiere Ligue për vitin 2022.


City është në krye të tabelës me një shkëputje në renditje ndërsa Arsenali është në një formë të mirë kohëve të fundit.

Kjo sfidë pritet të jetë interesante edhe për një fat tjetër. Mikel Arteta ka qenë me një fjalë, nxënësi i Pep Guardiolës, ndërsa sot do të përballen mes vete.

Ja formacionet:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë