Loading…

21 gazetarë ishin në bord të aeroplanit të rrëzuar

  • 29/11/2016 | 16:32

21 gazetarë ishin në bord të aeroplanit të rrëzuar

Jose Gerardo Acevedo një polic rajonal, ka konfirmuar se në bordin e aeroplanit të rrezuar ishin edhe 21 gazetarë.

“Gjashtë njerëz u shpëtuan, por fatkeqësisht të tjerët vdiqën”, tregoi ai derisa tha se numri i të vdekurve ka arritur në 75, raporton The Guardian.

Sipas medieve braziliane raportojnë se në bordin e aeroplanit ishin 21 gazetarë ndër 81 pasagjerët.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë