Loading…

22 vite në hasmëri (Video)

  • 19/11/2016 | 09:16

22 vite në hasmëri (Video)

Tash e 22 vite, jetojnë në ankthin e hakmarrjes. Një vrasje e kryer në tregun e Komoranit, më 30 korrik të vitit 1994, solli hasmërinë mes familjes Krasniqi dhe Arllati.

Më së rëndi këtë situatë e përjeton Rasim Arllati, autori i vrasjes se vitit 1994.

Ai, në një rrëfim për emisionin “Udhëve ne RTK”, ka dhënë një mesazh të fuqishëm për të gjithë qytetarët e vendit.

Teksa ka folur për pendimin e tij për atin kriminal, ai ka porositur të gjithë që të mendojnë mirë për veprimet e veta.

https://youtu.be/Uobvv9IUJoE

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë