Loading…
22 vite nga vdekja e reperit, sot ende besohet që Tupac është gjallë |FOTO
  • 13/09/2018 | 14:15

22 vite nga vdekja e reperit, sot ende besohet që Tupac është gjallë |FOTO

Reperi i famshëm Tupac Shakur u vra më 13 shtator të vitit 1996, mirëpo shumë fansa të tij ende nuk e besojnë se ai ka vdekur.


Ndërsa, tani një fans po pretendon se ka edhe fakte që ai nuk ka vdekur.

Një ‘YouTuber’ i njohur si Micheal Nice, i cili thotë se ka kontakt me dikë që e njeh reperin, ka postuar një foto shokuese në rrjet, transmeton gazetametro.net.

Në një video prej 10 minutave ai tregon një foto, në të cilën tregohet Tupac në Afrikë duke shkuar nga një kamp në tjetrin.

Në foto shihen tre burra, ndërsa për atë me ngjyrë të zezë thotë se është reperi legjendar.

Për më shumë, Michael pretendon se reperi do të zbulojë vetën me 13 shtator të vitit të ardhshëm./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë