Loading…

23 vjeçari hyn të rrahet me arushën, tenton ta mbys në një pellg me ujë

  • 23/05/2020 | 09:35

23 vjeçari hyn të rrahet me arushën, tenton ta mbys në një pellg me ujë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një Kopsht Zoologjik në Varshavë të Polonisë, ku një burrë i dehur tentoi të mbyste një arushë, pasi u sulmua nga kjo e fundit.

23-vjeçar u filmua teksa ishte futur ilegalisht brenda territorit të arushës së quajtur Sabina në kopshtin zoologjik, pasi ishte i dehur,

Në këtë moment arusha e ka sulmuar por ai është hedhur në pellgun e ujit që ishte aty pranë. Arusha Sabina nuk e ka lënë të qetë por është zhytur në ujë për të sulmuar të riun e dehur, por ky i fundit i është kundërpërgjigjur duke tentuar ta mbysë në ujë.

Përleshja zgjati për disa minuta, derisa arusha u dorëzua e lodhur nga mos furnizimi i mirë me oksigjen.

Nëse nuk hapet klikoni KËTU.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë